Fotosesija

Tērbatas iela 56

lielais

Fotosalons aicina: nāc uz fotosalonu ar savu ģimeni, draugiem vai mājas mīluli un dāvā sev stilīgas individuālās fotogrāfijas, romantiskus foto ar otro pusīti, bezrūpīgus un priecīgus ģimenes vai draugu foto vai mīļuma un maiguma pilnu fotosesiju pie profesionāla fotogrāfa!

Cena:
30 minūšu ilga fotosesija 25,00 EUR
Stundu ilga fotosesija 49,00 EUR

Pakalpojuma cenā ietilpst :

  • Fotosesija studijā (vienam cilvēkam, pārim, ģimenei, draugu kompānijai (līdz 5 pers.) vai mājas mīlulim;
  • Apstrādāti faili (35 gab.);
  • Minimāla apstrāde – krāsu, kontrastu, toņu korekcija, ar minimālu retušēšanu;
  • Bilžu ierakstīšana CD/DVD, USB vai FTP- arhīvā, no kura varēsiet lejupielādēt bildes no mājām vai ofisa. CD/DVD, USB ir iespējams iegādāties arī uz vietas fotosalonā.
  • Dažādu aksesuāru izmantošana.
Fotosesija

Fotosesija notiek centrā Rīgā, Tērbatas ielā 56.

Mob. tel.: +371 28366703

E-pasts: fotosalons@fuji.lv

 

Fotosesijas ilgums atkarīgs no katra klienta vēlmēm. Ir iespēja pieteikties uz 30 minūšu garu fotosesiju, gan uz stundu garu vai pat uz divu stundu garu fotosesiju. Katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00. Iespēja pieteikties arī sestdienās 10:00 – 16:00. Fotosesijā iespējams piedalīties ar ģimeni, ar draugiem var pat ar mājdzīvniekiem. Vēlams ne vairāk kā 5 cilvēki. Iespēja izmantot līdzpaņemtos rekvizītus, kā arī uz vietas esošos rekvizītus: mīkstos sēdspilvenus, augstos krēslus, dažādas cepures, sausos ziedus, rotaļlietas, kastes, grozus un vēl citus.

Fotogrāfiju dažādībai ir pieejami arī vairāku krāsu foni: zils, tumši sarkans, balts. Apstrādātas fotogrāfijas iespējams saņemt 4 darba dienu laikā (īpašā piedāvājuma laikā ilgāks izpildes termiņš).