Video slaidi no fotografijām

Slaidrāde ar Jūsu fotogrāfijām un video.

Piedāvājam izveidot skaistus atmiņas video no dažādiem dzīves mirkļiem. Video var parādīt daudz vairāk emocijas un pievienojot skaistu mūziku radīt emocionālu vēstījumu.
Fotogrāfijas no ceļojuma, savienojot kopā ar video no Jūsu telefona un kopā ar atbilstošu mūziku izveidot kompozīciju, kas atgādinās par burvīgo ceļojumu un liks kravāt ceļojuma somas un dodies neaizmirstamos piedzīvojumos atkal un atkal…
Atmiņas par bērnību vairs nav tikai pagaisušās fotogrāfijās. Atnesot vecās fotogrāfijas, mēs tām piešķirsim agrāko jaunību un taps video par seno laiku burvību.
Ko dāvināt cilvēkam, kam viss jau ir?! Uz šo jautājumu atbilde ir – video ar Jūsu kopīgajām fotogrāfijām. Papildus var ierunāt audio failu ar kopīgajiem piedzīvojumiem vai smieklīgām situācijām “iz dzīves”.
Tuvojoties kāzu gadadienai vai kādām citam īpašam notikumam iepriecini savu otro pusīti ar “Mīlestības stāstu” video versijā ar kopīgajām fotogrāfijām. Tava otrā pusīte būs sajūsmā.
Laiks nestāv uz vietas. Ir tik patīkami redzēt sevi bērnības video, kur tiek sperti pirmie soļi. Gan šo, gan citas vēlmes izpildīsim labākajā kvalitātē un pilnībā uzklausot visas Jūsu vēlmes.

 

Cenas SLAIDRĀDEI ar foto, video un audiomateriālu izmantošanu:
līdz 100 foto – cena no 30.00 EUR (tikai foto)
līdz 100 foto – cena no 50.00 EUR (foto un video)

 

Zemāk ir apskatāmi gatavo video paraugi.